Nedaří se Vám otěhotnět? Unikátní seminář Cesta za rodinou!

04.12.2019

Stále více párů, které touží po miminku, nemůže počít vysněné dítě přirozenou cestou. A tak přichází ke slovu lékařská pomoc v podobě asistované reprodukce. Ačkoli dnes není tento obor žádným tabu - ostatně pomohl na svět spoustě dětí a ke štěstí řadě rodin, stále se kolem něj točí spoustu otázek.

Také přemýšlíte, zda děláte na cestě za rodinou všechny kroky správně? Cítíte se unavení, vyčerpáni a pochybujete, že dítě ještě někdy přijde a budete rodina? Hledáte odpovědi na otázky spojené s asistovanou reprodukcí?

Zúčastněte se našeho unikátního semináře CESTA ZA RODINOU! Seminář pořádáme společně s Ženami s.r.o. a neziskovou organizací Loono.

Seminář se hodí se pro všechny, kteří si potřebují ujasnit další možnosti léčby, odcizili se kvůli potížím s početím dítěte s partnerem či partnerkou a už nevědí, jak komunikovat, ale rádi by k sobě našli opět cestu. Pomůže s odpovědí na otázku, jak uvěřit opět sama sobě, že také "JÁ" otěhotním či jak se neztratit ve spleti informací mnoha zdrojů a najít ty správné.

Chcete získat návody, jak opustit začarovaný kruh negativních myšlenek? Obavy, strach, stud, vina, vztek, jak pracovat s těmito emocemi, jak je ventilovat? A hlavně, možnost konzultovat vlastní příběh bezprostředně po semináři.

Žádné téma nebude tabu

Nejen zmíněná témata budete moci na semináři probírat se dvěma úžasnými ženami Bc. Renatou Siranovou, Dis. a Bc. Lenkou Pelechovou, které se nejrůznějšími aspekty asistované reprodukce dlouhodobě zabývají. Na to, co Vás zajímá, se samozřejmě budete moci ptát i Vy, žádné téma nebude tabu!

Probrat s nimi můžete problematiku neplodnosti a její prevence, možností umělého oplodnění, ale také náhradní rodinné péče. Otevře se rovněž téma psychických potíží spojených s nemožností počít dítě (a také vliv psychiky na plodnost) či téma ztráty nenarozeného děťátka.