Harmonie těla a duše

očima psychoterapeutky a plastického chirurga

čtvrtek 19. 4. 2018, 17:00 - 19:00 hod., Praha

O semináři

"Stále více se setkávám se ženami i muži, jejichž hlavním problémem je nespokojenost se svým tělem a vnitřním rozpoložením. V dnešním zběsilém, drsném a rychlém světě hledají rovnováhu a propojení tělesné schránky s tou duševní. Rovnítko mezi tělem a duší je HARMONIE."

Po dlouholeté spolupráci s panem docentem Janem Měšťákem jsme se rozhodli vytvořit seminář, který Vám ukáže a nasměruje na cestu ke svému poznání, poodhalí skrytá zákoutí psychoterapie a plastické chirurgie, dodá Vám sebevědomí a sebedůvěru. Neméně zajímavé budou i osobní zkušenosti a příběhy z praxe nás obou, mnohé jsou bolestivé, avšak s dobrým koncem, i tyto zkušenosti Vám jistě pomohou dodat odvahu měnit své sny ve skutečnost.

Přednáší

Renata Siranová

psychoterapeutka, konzultantka a lektorka



Klientům pomáhá psychoterapií a poradenstvím najít jejich ztracené sebevědomí, uvědomit si propojení vnější krásy těla s jejich vnitřním nastavením, najít novou cestu po různých onemocněních a životních trápeních. Znovu objevit harmonii uvnitř sebe. Dlouhodobě se s panem docentem Janem Měšťákem zabývá psychosomatikou a psychologií u klientů nemocných, po úrazech a s různými estetickými nedostatky. 

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. LFUK a nemocnice Bulovka

Za 45 let klinické praxe pomohl mnohým ženám opětovně nacházet zdraví a krásu skvěle provedeným operačním zákrokem. Nejen samotná operace pomáhá nalézt ztracené sebevědomí. Také svým milým přístupem, dobře voleným a laskavým slovem, které ve svém životě ženy mnohdy postrádaly nebo pro ně bylo až na posledním místě, pomohl pan docent najít a získat jejich psychickou pohodu a radost z krásy svého těla.

Program

  • Zahájení semináře
  • Význam psychoterapeuta pro lidskou duši
  • Plastická chirurgie, jak významně se podílí na harmonii těla a duše, příklady
  • Přínosy psychoterapie pro člověka, konkrétní příklady z praxe a význam oboru
  • Diskuze případná doporučení ke zlepšení pohledu na vlastní život
  • Závěr semináře, možnost dohody individuálních konzultací
  • Bonusové individuální konzultace

Cena

Cena semináře je 990 Kč. Kapacita je omezena právě pro individuální přístup k jednotlivým účastníkům. V ceně je zahrnuto i drobné občerstvení a malý dárek. 

Tři účastníci získají zdarma 20 minutovou individuální konzultaci od přednášejících ihned po skončení semináře.

Organizační informace

Čvrtek 19.4.2018, 17:00-19:00 hod.

Pracovna ŽENY s. r. o.

Karlínské nám. 6 (4. patro)

Praha 8